Jdi na obsah Jdi na menu
 

Suverenita stále stoupá vzhůru aneb Sněžka 2012

15. 8. 2012

V příjemný pohodový výlet se proměnil sportovní výkon Suvereniťáků, kteří se zúčastnili tradiční Svatovavřinecké pouti na Sněžku.fot-ke-dni-12-8-2012-603.jpg

Hned prvním milým ukazatelem byla účast členů naší výpravy, která byla vyšší než vloni. Rovněž počasí bylo k poutníkům milosrdnější, ačkoli 6°C na vrcholu Sněžky a střídající se mlha a vítr připomínaly, že se nejedná o lecjaký kopeček ale nejvýšší horu naší vlasti. Při vlastní pouti se každý i přes náročnost terénu mohl ubezpečit, že o naší zemi stále platí ono známé "Čechy krásné.... " a měl by stejně jako Suverenita udělat maximum pro to, aby stále platilo i druhé sousloví písně "... Čechy mé".

Dokonce jsme zaujali i velice příjemnou kameramanku a reportérku TV Prima Family, která nás oslovila a použila do hlavních zpráv část našeho vyjádření o tom, že jsme nahoru vystoupali sice lehce udýchaní ale jinak zcela suverénně. Tričko se lvíčkem Suverenity se tak objevilo i v hlavních zprávách TV Prima.

 

Přestože se pouti vzhledem k jinému pracovnímu vytížení bohužel nemohla zúčastnit předsedkyně Suverenity paní Jana Bobošíková, nezapomněla pozdravit naši výpravu osobním telefonátem, který si načasovala téměř přesně při docílení vrcholové mety. Ještě lehce udýchaní Suvereniťáci s povděkem a milými úsměvy vyslechli její povzbudivá slova a díky.

Dalším příjemným momentem bylo plánované pozdravení s polskými přáteli z tanečního klubu , kteří sem vystoupali z druhé strany.

fot-ke-dni-12-8-2012-588.jpg

A nakonec jsme se stejně jako loni setkali s panem prezidentem Václavem Klausem, kterému jsme předali pozdrav od naší paní předsedkyně Jany Bobošíkové. I přes obležení davem lidí se pak s námi ochotně vyfotofrafoval.

 

Suverenita Libereckého kraje děkuje všem účastníkům naší výpravy. Děkuje rovněž všem souputníkům, kteří nám při pohledu na naše trička SUVERENITA BLOK JANY BOBOŠÍKOVÉ na cestě vyjadřovali svojí podporu.

Příští rok na shledanou.

 

fot-ke-dni-12-8-2012-586.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář