Jdi na obsah Jdi na menu
 

Krajská konference SBB zvolila do svého čela ing. Hanu Daškovou z Jablonce n.N.

2. 5. 2011

Úvodní vystoupení ing. Jany Bobošíkové„Suverenita není strana na jedno použití.“ Těmito slovy  zahájila předsedkyně přípravného výboru SBB Ing. Jana Bobošíková Krajskou konferenci v Liberci. Bobošíková dále prohlásila: „Marketingové politické strany bez pevné struktury, bez členské základy a hlavně bez programových idejí působí jako katalyzátory krize politického systému, a zásadním způsobem oslabují důvěru občanů v parlamentní demokracii.“


Hosté zleva ing. Taraba, pí. Klíchová, p. Frankel, JUDr. MusílekNa krajskou konferenci v Liberci přijali pozvání předseda Sdružení nájemníků ČR Ing. Milan Taraba, předsedkyně krajské organizace Svazu důchodců ČR Bedřiška Klíchová a předseda okresní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu Ing. Ivan Frankel. Všichni hosté uvítali rozvoj Suverenity, ocenili její zájem o sociální politiku, rozvoj České republiky a ochranu historické pravdy, a přislíbili spolupráci svýchJana Bobošíková blahopřeje Haně Daškové ke zvolení organizací při konzultaci programových tezí naší strany.

Krajská konference Suverenity v Liberci je dalším krokem při budování Suverenity jako jednotné celostátní strany s krajskou strukturou a silnou členskou základnou.

Předsedkyní krajské organizace Suverenity byla zvolena Ing. Hana Dašková z Jablonce nad Nisou.

Květinu za předsednictvo předává Haně Daškové Václav Musílek"Suverenita sílí každým dnem, v příštích týdnech proběhnou další okresní a krajské konference a celý proces budování Suverenity vyvrcholí 4. června ustavujícím sjezdem v Praze.“ uvedla místopředsedkyně přípravného výboru SBB Jana Volfová. 


Suverenita je strana na obranu zájmů České republiky a jejích občanů. Hlásíme se ke křesťanským kořenům české i evropské historie. Jsme rádi, že řada evropských zemíProjev Jany Volfové zkonstatovala pod tíhou vývoje jasný fakt – a sice, že multikulturalismus se neosvědčil. Naši zemi i světadíl, na kterém se nachází, považujeme za území univerzit a katedrál, rozhodně ne za místo symbolů jiných náboženství. Suverenita bude vždy na prvním místě hájit zájmy občanů této země. Nebude nikdy na prvním místě hájit zájmy Bruselu, nebude hájit zájmy nadnárodních monopolů, lobbyistických skupin nebo zájmy nelegálních přistěhovalců.
Zaplněný sál multifunkčního kulturního domu
Tento směr, kdy se politická strana stará na prvním místě o kvalitní sociální zázemí občanů a ekonomický růst vlastního státu, nikolivDelegáti konference zahraničních firem, přistěhovalců a třetích zemí, je zcela legitimní a nabývá v zemích Evropské unie na síle.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratuluji

(Příznivce, 19. 5. 2011 9:45)

Paní inženýrce srdečně gratuluji. Myslím, že Suverenita je v tomto kraji v dobrých rukou