Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mimořádná okresní konference

9. 6. 2011

Ve středu 8.6.2011 proběhla mimořádná konference SBB Jablonec n.N. Důvodem byla volba nového předsedy OO SBB Jablonec n.N.. z pozvaných hostů přijali účast liberecký krajský koordinátor SBB p. Jiří Janeček, místopředsedkyně místní organizace Liberec pí. Helena Kašparová a pí. Marie Janečková. 

"Slíbila jsem, že pokud budu zvolena do čela kraje, uvolním funkci předsedy okresní organizace. Nepřipadá mi ani vhodné, ani férové vůči ostatním, abych zastávala obě funkce. Navíc, naše organizace je přeplněná opravdu kvalitními lidmi, kteří si s postem předsedy OO jistě bez problémů poradí", uvedla dosavadní předsedkyně ing. Hana Dašková na úvodu konference.

Velký prostor zabrala diskuse o celostátním sjezdu. Delegáti celostátního sjezdu, včetně hostů,  postupně informovali účastníky krajské konference o jeho průběhu, sjezd hodnotili po organizační stránce naprosto 100%, vyjádřili plnou spokojenost nad jasnou volbou ing. Jany Bobošíkové a Mgr.Jany Volfové. Pan Hasík dále připomněl projevy Vlastimila Tlustého a Františka Haláska, pan Valeš přednesl část pasáže z projevu, s nimž chtěl původně na sjezdu vystoupit, týkající se Baťova názoru - krize, jako důsledek úpadku morální čistoty. Dále se však přítomní netajili  zklamáním i rozhořčením nad odstoupením z nominace na post místopředsedkyně strany navrhované a mnoha dalšími kraji podporované liberecké lídryně Hany Daškové. Rozhořčení účastníků okresní konference příliš neuklidnilo ani vysvětlení a uvedené důvody odstoupivší kandidátky.

Novým předsedou SBB pro okres Jablonec n.N. se stal ing. Milan Jodas. Volba místopředsedů probíhala třemi koly a zvoleni nakonec byli pánové  Jiří Zikmund a  Miroslav Pačes

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Slušní lidé jsou potřební

(Zikmund, 10. 6. 2011 19:46)

Musím reagovat na odstoupení z volby na místopředsedkyni naší strany paní ing.Daškové.Velmi těžce a dlouho stavěla suverenitu v Jablonci,byla tahounem a lidrem ve všem co se kolem Suverenity dělo.Získala si díky své slušnosti a pracovitosti velkou podporu lidí co ji znají.Podporovana byla i krajskými organizacemi.Bylo a je jasné,že je potřeba,aby byla zastoupena ve vedení strany inteligence a slušnost kterou má paní Dášková vrozenou.Všem dnům není konec a rozhodně víme kam takto kvalitní člověk patří a uděláme vše,aby v Suverenitě měla postavení takové jaké si zaslouži.