Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pohár Suverenity

30. 9. 2011

dsc00390.jpg1. ročník exhibičního fotbalového turnaje Pohár Suverenity se konal jako pocta patronu země České, v den svatého Václava 28.9.2011, na hřišti v Kořenově.

Svatý Václav byl nejspíš se skvělou organizací i úrovní naprosto spokojen a přimluvil se za nádherné počasí, které úžasnou atmosféru ještě umocnilo.

Kdo by čekal vesnickou "čutanou", musel by úpět závistí, protože týmy Staré gardy Kořenov, Polské horské služby a Suverenity předvedly naprosto dokonalé profesionální sportovní výkony. Dokonce ještě víc, protože každé mužstvo odehrálo během jediného dne hned dva zápasy!dsc00399.jpg

Během dne si přišli na své nejen hráči samotní, ale i solidní počet návštěvníků a děti, pro něž byl připraven doprovodný program. K váženým hostům patřil i pan Rudolf Čížek, starosta Zlonice u Slaného, s manželkou. 

Slavnostní výkop provedla s vervou sobě vlastní předsedkyně Suverenity Jana Bobošíková, která přítomným dokázala, že ji sport není cizí. To ale ostatně není  ani statutární místopředsedkyni SBB, rovněž přítomné Janě Volfové - bývalé juniorské mistryni ČR v basketbale.

Výsledky:
 
Kořenov - Suverenita           1:2
Kořenov - Polsko                  2:2
Suverenita - Polsko              2:2
 
1. místo .................  Suverenita  3b
2. místo ................. Polsko 2b
3. místo ................ Kořenov 1b

Všem hráčům, zúčastněným i pořadatelům velký obdiv a dík složila na závěr turnaje Jana Volfová 

 

dsc00389.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

z turnaje

(Honza, 17. 11. 2011 10:20)

Tak to jsme teda pašáci!!!!!