Jdi na obsah Jdi na menu
 

Republiková rada 10.3.2012

11. 3. 2012

V sobotu  10.3. se v Jihlavě konala další republiková rada.

Mezi prvními body programu byly zprávy jednotlivých krajských předsedů o stavu členských základen, organizací a konkrétních aktivitách posledních dnů.
 
Všechny kraje zaznamenaly značný nárust členů, místních organizací a někde i dalších okresních oragnizací. Mezi aktivity krajů byly jmenovány přednášky, odborné semináře, plesy, divadelní akce, politická vyjednávání a dohody, novinářské příspěvky, jednání s různými sdruženími, sportovní akce a mnohé další.
 
Jana Bobošíková se na republikové radě vyjádřila k pomlouvačným mailům a dopisům, které rozesílá neznámý anonym.
Mimo jiné členy republikové rady varovala:
Připravme se na to, že takových ataků bude přibývat v souvislosti s mou účastí v prezidentských volbách, růstem preferencí a zvyšující se možnosti úspěchu SBB. Zvažte všichni své síly odolávat podobným špinavým praktikám, které na nás budou uplatňovat naši konkurenti a všichni ti, kterým se politický program hájení zájmů naší republiky nehodí. Toto je pouhý začátek. V tomto směru - bude hůř, ale Suverenita se svého programu a svých slibů bude držet a nenechá se zastrašit. Uvedla Jana Bobošíková.
 
Dále se RR zabývala volební kampaní, prvním rýsováním kandidátek, způsobem a časovým rozvržením volební kampaně i  jednotlivými tématy.
Poslední části  pak byla odborná a jednalo se v ní např. o možnostech doplnění programu o další  témata např. v sociální oblasti.
 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář