Jdi na obsah Jdi na menu
 

SBB vyzývá k podpisu petice pro nové volby

13. 5. 2011

Ostře se stavíme proti skrytým mafiánským praktikám, které hýbou naší vládou a požadujeme nové volby!

Na nahrávce z porady VV http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/197023.aspx se objevily další skandální skutečnosti, které odhalují špinavé praktiky, zákulisní vztahy, neuvěřitelná propojení a finanční i personální machinace našich nejvyššich představitelů. VV se jasně přiznávají k mj. propojení a částečnému ovládnutí FAÚ úřadu pana Kalouska /TOP09/, ale i k mnoha dalším mafiánským neuvěřitelnostem!  SBB považuje již delší dobu za neudržitelný stav, kdy je v čele našeho státu vláda, která s takovými praktikami běžně zachází. Proto požadujeme nové volby. Proto vyzýváme občany k podpisu petice pro nové volby. Proto je předsedkyně SBB Jana Bobošíková členkou petičního výboru.

dsc00051.jpg

 

Jsme si vědomi toho, že se střídající vlády, nastupující za hřmotného řevu hrdelních výjevů o nových pořádcích, zatočení s dinosaury a slibů ráje na zemi a za kratičkou chvíli se měnící na spící loutky, ovládané panáky, ještě horší dinosaury nastolující zcela nové praktiky špínavostí doposud neznámého řádu, zrady na voličích a hnusu, pečlivě a úspěšně starají o to, aby Vás voliče otrávili natolik, abyste s povzdechem, že se stejně nic nezmění složili nečinně ruce do klína.

Prosíme nedělejte to. Nebuďte apatičtí vůči zlu, které naše vláda provádí. Nenechte se ubít a otrávit. Nikdo jiný než Vy  - než my všichni - žádnou změnu neudělá! Historie se ke smůle nás všech neměří jednotlivými roky, které se nám zdají být nekonečné, ale celými generacemi nebo dokonce staletími. Pohlédneme-li zpět, střídaly se vždycky a na celém světě doby dobré i zlé. Pojďme napomoci překonat tu zlou.

ing. Hana Dašková

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář